ul. Mazowiecka 196, 05-825 Opypy
+48 662 199 710

standard.okna@gmail.com

Obudowy aluminiowe tarasów
Dachy tarasowe z aluminium

Z tarasem dachowym wykonanym z aluminium, zapewniasz stylowe przedłużenie swojej przestrzeni życiowej. Aluminium jest również bardzo solidne, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w pielęgnacji. Nasze produkty wykonujemy z wysokiej jakości aluminium w trzech kolorach: biały struktura (RAL9016), krem (RAL9001) i antracyt struktura (RAL7024). Ponadto oferujemy liczne dodatkowe opcje i akcesoria w naszej ofercie, w zależności od gustu i potrzeb.

Dzięki zadaszeniu tarasu z Deponti, możesz cieszyć się dodatkową przestrzenią przez cały rok, tworząc idealny komfort życia.

Zadaszenie Tarasu Nebbiolo

Smukły, elegancki i bardzo przystępny cenowo

Zadaszenie Tarasu Nebbiolo jest cięższe pod względem konstrukcji niż zwykle w tym przedziale cenowym, więc model Deponti Nebbiolo charakteryzuje się jakością i ceną. Listwy górne są aluminium zamiast z plastiku, co sprawia, że dach jest bardzo stabilny i wytrzymały. Niemniej jednak, Nebbiolo ze smukłym, eleganckim i ponadczasowym designem nie ujawnia swoich walorów konstrukcyjnych.

Dach ten jest standardowo dostępny w szerokości 4, 5 lub 6 m i 2,5, 3 lub 3,5 m głębokości. Model Nebbiolo jest dostępny w kolorach: kremowym (RAL9001) i konstrukcji antracytowej (RAL7024) i ma wysokiej jakości poliwęglanowe pokrycie dachu. Jest dostępny w przezroczystej, ultra-jasnej, opalowej wersji

Tarasu Boscoł

“Bestseller” firmy Deponti – z charyzmą, którą chcesz!

Dach tarasowy Bosco jest doskonale dopracowany i oferuje szeroki wybór mozliwości wykonczenia, na przykład okrągły lub klasyczny wygląd Rynny i półokrągłe lub kwadratowe słupki. Pozwala to całkowicie dostosować model Bosco do twojego stylu, smaku i gustu oraz zapewnić, że idealnie pasuje do Twojego domu i ogrodu. Standardowo zadaszenie tarasu Deponti Bosco jest dostępny w szerokościach: 4, 5, 6 i 7 m. Dach jest standardowo dostępny o Głębokośći 2,5. 3, 3,5 i 4 m.

Zadaszenie Tarasowe Giallo

Proste, wytrzymałe i charakterystyczne

Dach tarasowy Deponti Giallo posiada prostolinijny, solidny wygląd.

Dodatkowe wzmocnienie stalowym profillem w Rynnie umożliwia zainstalowanie modelu Giallo tylko na dwóch podporach na szerokości nie mniejszej niż 6 m. Ta maksymalna przestrzen na dwóch słupkach sprawia, że model Giallo jest tak wyjątkowy. Rezultat: maksymalna przyjemność z niezakłóconym i otwartym widokiem.

Dach Deponti Giallo jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: biały (RAL9016), kremowa biel (RAL9001) i struktura antracytu (RAL7024). Powierzchnia dachu wykonana jest z poliwęglanu, gdzie można wybrać między opalem lub przezroczystym. Płyty poliwęglanowe Ultra-jasne lub Solar Control poliwęglanowe są również dostępne za dodatkową opłatą. Zadaszenie jest opcjonalnie dostępne z rozszerzonym wyposażeniem, na przykład z oknem klinowym, elementem bocznym, przesuwną szklaną ścianą lub oświetleniem LED. Sprawdź nasze akcesoria, aby uzyskać więcej informacji.

Zadaszenie Tarasowe Pigato

Niedrogi, luksusowy , ze szklanym dachem

Model Pigato to wysokiej klasy aluminiowym tarasem ze wzmocnionym stalą profilem rynny. Dzięki temu może być zaprojektowany z dachem wykonanym z warstwowego szkła bezpiecznego i zapewnia doskonały dopływ światła. Nawet jeśli siedzisz pod dachem, masz widok na drzewa, ptaki lub gwiazdy. Ciesz się tym luksusem i uczuciem nieskończonej przestrzeni.

Standardowo zadaszenie tarasowe Deponti Pigato jest dostępne w szerokości 4, 5, 6 i 7 m. Podobnie jak Bosco, model Pigato można łączyć, dzięki czemu można poszerzyć go jak chcesz. Zadaszenie Pigato ma zakres głębokości 2,5, 3, 3,5 lub 4 m. Ten dach tarasowy jest dostępny w wariantach kolorystycznych struktura biała (RAL9016), kremowa biel (RAL9001) i struktura antracytu (RAL7024). Możesz wybierać spośród okrągłej lub klasycznej rynny deszczowej, a także z półokrągłych lub kwadratowych słupków. Opcjonalnie dostępne jest dowolne wyposażenie, na przykład z oknem klinowym, elementem bocznym, szklaną ścianą przesuwną lub oświetleniem LED. Sprawdź nasze akcesoria, aby uzyskać więcej informacji.